آقای کار
آقای کار

آقای کار در سال 1399 با هدف ایجاد فضایی عامه پسند جهت کاریابی و استخدام همچنین معرفی و آگهی رایگان کسب و کار و مشاغل شروع به کار کرد.

معرفی و راهنمای مشاغل و خدمات

در آقای کار می توانید

  • به عنوان صاحب کسب و کار ، خدمات یا فروشگاه خود را همراه با انتخاب شهر و محل دقیق آن از روی نقشه معرفی کنید تا افراد بیشتری با کسب و کار شما آشنا گردند و در صورت نیاز با استفاده از مسیریابی اپلیکیشن محل آگهی شما را پیدا کرده و به مشتریان شما تبدیل گردند.
  • به عنوان مشتری، به آسانی خدمات یا فروشگاه مورد نظرتان را بر اساس شهر و محله و موضوع جستجو و نزدیک‌ترین‌ آن ها را بیابید.
  • به عنوان مشتری، به فروشگاه یا خدماتی که از آن استفاده کرده اید امتیاز داده و برای راهنمایی و کمک به کاربران دیگر در صفحه آن فروشگاه یا خدمت، نظر خود را بیان کنید.

کاریابی و استخدام

در آقا کار می توانید

  • به عنوان کارجو ، آگهی درخواست کار خود را با توجه به تخصصتان ایجاد کنید تا سریع تر بتوانید شغل مورد نظرتان را بیابید.
  • اگر برای کسب و کار خود نیاز به نیروی کار دارید به راحتی در دسته بندی مورد نظر خود از میان آگهی های کارجویان، استخدام کنید.
  • به عنوان کارفرما ، آگهی استخدام خود را با توجه به تخصص مورد نیازتان و در دسته بندی مورد نظر ایجاد کرنید تا سریعتر بتوانید نیرویی برای کسب و کار خود استخدام کنید.

 

برای قرار دادنِ آگهی‌های خود در آقای کار

پس از مشخص کردن شهرتان ، علامت «+» را انتخاب کنید و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است. شما می‌توانید برای آگهی تان عکسی نیز انتخاب کنید. همچنین برای افزایش اعتبار آگهی هایتان، اطلاعات حساب کاربری خود را در تنظیمات کامل کنید.

به این ترتیب کاربران آقای کار به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی، شما را راحت‌تر خواهند یافت.

 

کاریابی و استخدام و راهنمای مشاغل بی‌واسطه

در آقای کار کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروش و خدمات و تبلیغات همچنین توافقات و شرایط کاری شما و … ، آقای کار هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان تمام جنبه‌های مختلف امنیتی و … را در نظر بگیرند.

 

+